Baltijos labdaros fondas

Kas mes esame

Baltijos labdaros fondas (BLF) - 2005 metai įkurta pelno nesiekianti organizacija-fondas. Mūsų tikslas kovoti su skurdu ir atskirtimi, siekti visapusiškos kiekvieno individo gerovės. Pagrindiniai mūsų paramos gavėjai yra kaimo bendruomenė ir jų nariai, kadangi mūsų manymu, būtent kaimo žmogui labiausiai  reikalinga visapusiška pagalba ir nuolatinė parama.

Baltijos labdaros fondas įgyvendina projektą “Gyvenu kaime – žinau savo vertę”, finansuojama iš Europos Ekonominės Erdvės finansinių mechanizmų: NVO programos Lietuvoje. Šiuo projektu bus sustiprintos kaime veikiančios bendruomenės, kad šios būtų pajėgios ugdyti kaimo žmonių suvokimą apie žmogaus teises, lygias galimybes, diskriminaciją, pagarbą sau ir kitam.

Projektas įgalins pačias bendruomenes telktis į grupes ir ginti kaimo žmonių teises bei interesus lygių galimybių srityje, įsitraukti į sprendimų priėmimo procesus tiek vietiniu, tiek regioniniu ar nacionaliniu lygmenimis. Bendruomenės turės galimybę ir efektyvias priemones atstovauti grupiniams ir viešiesiems interesams, daryti įtaką sprendimų priėmimui.

Projketo įgyvendinimo metu bus surengti mokymai BLF darbuotojams, kurie toliau perduos šias žinias bendruomenių iniciatyvinių grupių nariams, siekiant sustiprinti tiek BLF, tiek bendruomenių žinias lyčių lygybės, pilietiškumo, diskriminacijos, žmogaus teisių temomis. Šios žinios bus tiesiogiai perduotos kaimiškose vietovėse gyvenantiems asmenims. Tokiu būdu vietiniai lyderiai galės toliau tęsti pradėtus darbus ir kryptingai dirbti savo bendruomenėse.

www.eeagrants.com

Projekto veiklos

Projektą įgyvendinanti komanda:

Projekto vadovas/lektorius
Arūnas Svitojus
El.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. 861267191

Projekto  koordinatorė/ mokymų organizatorė
Katažina Germanovič
El.p Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. 865549007

Projekto finansininkė/lektorė
Rima Sitavičienė
El.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. 865549008

Mokymų organizatorius/lektorius

Paulius Svitojus
El.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. 868586899

EEA color logo