Baltijos labdaros fondas

Kas mes esame

Baltijos labdaros fondas (BLF) - 2005 metai įkurta pelno nesiekianti organizacija-fondas. Mūsų tikslas kovoti su skurdu ir atskirtimi, siekti visapusiškos kiekvieno individo gerovės. Pagrindiniai mūsų paramos gavėjai yra kaimo bendruomenė ir jų nariai, kadangi mūsų manymu, būtent kaimo žmogui labiausiai  reikalinga visapusiška pagalba ir nuolatinė parama.

es l.png             esf l.png

 Pastaruoju metu skiriama daug dėmesio jaunų žmonių įtraukčiai į darbo rinką, palankesnių sąlygų jauniems asmenims įsitvirtinti ir išlikti darbo rinkoje, tačiau kita ne mažiau svarbi pažeidžiama grupė mūsų visuomenėje yra vyresnio amžiaus darbingi asmenys, kurių įtraukčiai pastaruoju metu skiriama nepakankamai dėmesio.

_

Projektas „Sukurk save iš naujo“ eina į pabaigą. Šių metų rugpjūčio 31 dieną, Viešintose, Anykščių rajone, vyko paskutinieji projekto iniciatyvumo ir verslumo grupiniai mokymai.

_

Inturkėje, Molėtų rajone, šių metų rugpjūčio mėn. 16 dieną vyko projekto “Sukurk save iš naujo” skaitmeninio raštingumo mokymai.

_

      Diet for a Green seminaras internete

Dirbate su maistu ar jo tiekimu ir domitės, kaip maistas gali gerinti sveikatą ir gerą aplinką?

Gruodžio 2 d. kviečiame dalyvauti „Dieta žaliai planetai“maisto koncepcijos internetiniame seminare.

Internetiniame seminare išklausysite atstovų Södertälje miesto Švedijoje, turinčių 10 metų patirtį įgyvendinant „Dieta žaliai planetai“ koncepciją, pranešimus. Jie apims

  •  koncepciojos kriterijus,
  •  jos nauda sveikatai, klimatui ir aplinkai,
  •  kaip tai skatina patikimą žemės ūkio praktiką,
  •  kaip ši koncepcija buvo įgyvendinta, bei
  •  praktinių iššūkių ir sprendimų pavyzdžių pereinant prie “Dieta žaliai planetai”.