Baltijos labdaros fondas

Kas mes esame

Baltijos labdaros fondas (BLF) - 2005 metai įkurta pelno nesiekianti organizacija-fondas. Mūsų tikslas kovoti su skurdu ir atskirtimi, siekti visapusiškos kiekvieno individo gerovės. Pagrindiniai mūsų paramos gavėjai yra kaimo bendruomenė ir jų nariai, kadangi mūsų manymu, būtent kaimo žmogui labiausiai  reikalinga visapusiška pagalba ir nuolatinė parama.

2016 metų kovo 22 d. Milašaičių kaimo bendruomenėje vyko popietė - akcija „Būk pilietiškas, būk aktyvus Lietuvos pilietis“. Popietėje dalyvavo  Milašaičių kaimo šeimų bendruomenės „Sruoja“ nariai ir  Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos Žaliųjų būrelio mokiniai su mokytoja Alma Šakiene. 

_

Kovo 15 dieną Žemaičių Kalvarijos benduromenės atstovai suorganizavo eksperimentą - "Ratuoti riteriai". Šio eksperimento tikslas buvo išsiaiškinti, ar Žemaičių Kalvarijoje neįgalieji sėkmingai gali patekti į viešosios paskirties pastatus, ar nėra diskriminacijos dėl negalios. Eksperimento šūkis:  „Du ratai tapo mano kūno dalimi, ir nuo tada aš ratuotas. Visuomenė manęs negirdi ir nepalaiko, todėl tapau riteriu“. 

_

2016 m. vasario 14-ąją dieną - Valentino dienos proga  Žlibinų bendruomenė  suorganizavo akciją-parodą "Aš galiu būti laiminga", skirtą kovai su smurtu prieš moteris ir šventinį koncertą vasario 16-ąjai paminėti.

_