Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su komandos nariais praėjusį 2019 m. Gruodžio 10 dieną  atvyko dirbti į Dusetas. Kazimiero Būgos gimnazijoje Prezidentas susitiko su gimnazijos moksleiviais ir mokytojais. Kultūros centre Dusetų dailės galerijoje Prezidentas aplankė Evaldo Ivanausko fotografijų parodą „Dislokacijos“. Po jos laukė sausakimša Dailės galerijos salė. Į susitikimą atvyko ne tik dusetiškiai, bei ir jų svečiai. Susitikti su Prezidentu atvyko rajono bendruomenių atstovai, rajono Savivaldybės tarybos nariai. Prezidentas prisipažino, kad žinomos pagrindinės Utenos regiono problemos. Visų jų šiandien, sakė Prezidentas, neišspręsime, tačiau apie jas reikia kalbėti ir jas pajudinti iš mirties taško.arbo vietų, kursis čia žmonės, augins vaikus ir kraštas vėl atgis.

Prezidentas džiaugėsi, kad Dusetos garsios ne tik Žirgų lenktynėmis, bet vėžių valgytojų čempionatais, žmonų nešiojimo varžybomis, nuostabiais dailininkų darbais. Tik naujų darbo vietų kūrimas bus tas taškas, po kurio Dusetose pradės didėti gyventojų skaičius. Čia žmonės galės gyventi, dirbti ir užsidirbti ir čia planuoti savo tolimesnį gyvenimą. Prezidentas konkrečiai atsakė į bendruomenės žmonių klausimus. Žmonės klausė apie socialinės atskirties mažinimą, biudžeto formavimą, naujų mokesčių įvedimą, jaunų medicinos specialistų prievoles. Susitikimo dalyvius jaudino ir kitos šio krašto problemos.

Meras Nikolajus Gusevas šiame susitikime Dusetos dėkojo Prezidentui Gitanui Nausėdai už tai, kad šalies vadovas vykdo savo rinkiminius pažadus ir susipažįsta vietose su regionų problemomis. Meras įteikė Prezidentui dusetiškių iškeptos duonos kepalą.

Informacija iš puslapio : http://www.zarasai.lt/naujiena_utenoje-ir-dusetose-dirbo-lietuvos-respublikos-prezidentas-gitanas-nauseda_10183

 

Lektorė Evelina Navikevičienė šiame susitikime pakvietė sudalyvauti ir projekto "Pažeidžiamų asmenų integracija į darbo rinką Utenos apskrityje"  Dusetų projekto dalyvius.

 

 

Nuotraukos iš asmeninio BLF darbuotojų archyvo.