2016 m. vasario 14-ąją dieną - Valentino dienos proga  Žlibinų bendruomenė  suorganizavo akciją-parodą "Aš galiu būti laiminga", skirtą kovai su smurtu prieš moteris ir šventinį koncertą vasario 16-ąjai paminėti.

Apie akciją:

Akcijos tikslas - garsiai kalbėti apie tai, apie ką visos ir visi pagalvojame, bet per dažnai prikandame liežuvį. Akcija siekiama atkreipti dėmesį, kad kas trečia pasaulio moteris, tai yra maždaug milijardas, patiria smurtą.

Ant pakabų sukabinti moteriški rūbai, o ant jų, tikros moterų istorijos. Trumpai pristatytos moterų, patyrusių smurtą, istorijos.

Oranžinė suknelė. Ką reiškia oranžinės suknelės simbolis? Jungtinių Tautų iniciatyva pasaulinei kampanijai prieš smurtą buvo pasirinkta oranžinė spalva. Ji simbolizuoja optimizmą, siekiant panaikinti smurtą. Pasaulyje lapkričio 25 dieną apšviečiami pastatai, akcijos dalyviai renkasi oranžinius drabužius, kitą atributiką. Oranžinės suknelės logotipą Lietuvoje sukūrė Moterų informacijos centras.

 

 

Akcija suorganizuota įgyvendinant projektą "Gyvenu kaime-žinau savo vertę", kuriame Žlibinų bendruomenė yra viena iš penkiolikos bendruomenių. 

Projektas finansuojamas EEE finansinių mechanizmų NVO programos Lietuvoje lėšomis.