Visų projekto veiklų ir konkrečių mokymų tikslas yra padėti vyresnio amžiaus žmonėms atrasti savanoriavimo džiaugsmą, suteikti žinias ir motyvaciją, stiprinti darbinius ir bendruosius gebėjimus, paskatinti aktyviai dalyvauti ir išlikti darbo rinkoje. Iš darbo rinkos sistemos iškritusiam ar bandančiam joje išlikti vyresnio amžiaus asmeniui savanoriška veikla gali būti paskata ir vienintelė galimybė įgyti reikiamus įgūdžius - išbandyti skirtingų specialybių darbus, praktiškai pabūti darbo vietoje, užmegzti draugiškus santykius su bendradarbiais ir gauti socialinį palaikymą.
Savanoriškai veiklai galima priskirti daug privalumų, keli iš jų - tai yra pats  savanoriškumas, lankstumas, galimybės dalyvauti.Savanoriška veikla yra specifiška tuo, jog tai neformalus, pagarba paremtas bendravimas, nebijojimas laisvai reikšti savo nuomonės, bendradarbiavimo principu grįsta veikla.Savanoriškos veiklos metu vyksta neformalus ir savaiminis savanorio mokymosi procesas, per santykius tarp organizacijos narių ir savanorio, savanorio ir kliento, savanorio su kitais savanoriais (socialinis), per asmeninį savęs pažinimą (asmeninis) ir naujų profesinių žinių  įgijimą (profesinis). Siekiant vyresnio amžiaus asmenims sudaryti mokymosi ir mokymosi sąlygas, būtina nustatyti, kokios informacijos ir gebėjimų reikia sėkmingai atlikti darbą. Be to, svarbu išsiaiškinti savanorio motyvaciją. Tinkamai suorganizuotos aplinkos sąlygos, santykiai, mokymosi galimybės gali ugdyti ir plėsti naujus gebėjimus. Savanoriška veikla yra vienas iš būdų padėti vyresnio amžiaus žmonėms atgauti pasitikėjimą savo jėgomis, pasijausti reikalingiems, nedirbantiems - sustiprinti savo gebėjimus ir suteikti sau viltį grįžti į darbo rinką, o dirbantiems dar labiau tapti motyvuotais ir atsakingais už save ir supančią aplinką.  
Savanorystės mastai tiek Lietuvoje, tiek ir kitose ES šalyse nėra dideli, numanoma, todėl, kad gyventojų suvokimo lygis apie savanorystę yra nepakankamai išplėtotas. Dažnai savanoriška veikla laikoma tuščiu laiko švaistymu, tačiau savanoriška veikla svarbi įvairiais aspektais - vienas jų tai socialinė įtrauktis, leidžianti kiekvienam asmeniui būti socialinės aplinkos pokyčių kūrėjais, taip pat savanoriška veikla tiesiogiai susijusi su pilietiškumo skatinimu ir aktyviu dalyvavimu visuomeniniame gyvenime įskaitant ir dalyvavimą sprendimų priėmimo procesuose.
 
Projekto metu didžiausias dėmesys bus skiriamas vietinei savanorystei – kai savanoriai savo gyvenamojoje vietoje, artimoje ir savanoriui svarbioje aplinkoje, galės atlikti savanorišką veiklą. Vietinės savanorystės privalumas yra tas, jog ji vyksta nereikalaujant daug resursų ar didelių investicijų į savanoriškos veiklos sklaidą. Ji įgyvendinama ir plėtojama pačių žmonių iniciatyva. Žmonės sužino apie tokią galimybę vieni iš kitų, nes nedidelėse vietovėse dažnai gyventojai vieni su kitais yra tampriai susiję. Vis dėlto, vietinės savanorystės būdu galima išspręsti daugybę klausimų jau vien dėl to, kad patys savanoriai juos spręsti yra suinteresuoti labiau, nei samdomas ekspertas iš šalies. Savanoriai taip pat dažnai yra tie, kurie gerai pažįsta situaciją ir gali į ją adekvačiai reaguoti. Savanorių veikimo būdai yra jautrūs ir atsakingi sprendžiamų problemų atžvilgiu, nes jie su jomis gyvena jau ne vieną dieną ir yra linkę spręsti iš esmės, o ne epizodiškai ar tik norėdami parodyti gerus rezultatus. Be to, jei tai socialinė pagalba, dažnai savanoriams yra žinomas kur kas platesnis problematikos kontekstas, nei asmeniui iš šalies. 
 
Šiuo metu projekte "Sukurk save iš naujo" jau dalyvauja 98 dalyviai 5iose grupėse ir turime 30 savanorių, kurie savanoriauja savo bendruomenėje po 40 valandų.
 

Projektą įgyvendinanti komanda:

Projekto vadovas/lektorius
Arūnas Svitojus
El.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. 861267191

Projekto  koordinatorė
Evelina Navikevičienė
El.p Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. 852334892

Projekto finansininkė/lektorė
Rima Sitavičienė
El.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Tel. 865549008

Mokymų organizatorius/lektorius

Paulius Svitojus
El.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Tel. 868586899